Combofen za djecu 32 mg/ml + 9,6 mg/ml oralna suspenzija
Naziv lijeka | Combofen za djecu 32 mg/ml + 9,6 mg/ml oralna suspenzija |
---|---|
Broj odobrenja | HR-H-555918566 |
Djelatna tvar | paracetamol ibuprofen |
Sastav | jedan ml oralne suspenzije sadrži 32 mg paracetamola i 9,6 mg ibuprofena |
Farmaceutski oblik | Oralna suspenzija |
Proizvođač | SAG Manufacturing S.L.U., San Agustin del Guadalix, Madrid, Španjolska |
Nositelj odobrenja | Swixx Biopharma Kft., Árpád fejedelem útja 26 – 28, Budimpešta, Mađarska |
Datum rješenja | 24.03.2023. |
Rok rješenja | 24.03.2028. |
Klasa | UP/I-530-09/21-01/302 |
Urbroj | 381-12-01/70-23-08 |
Način izdavanja | na recept |
Način propisivanja | neponovljivi recept |
Mjesto izdavanja | u ljekarni |
Način oglašavanja prema stanovništvu | zabranjeno |
ATK | N02BE51 |
Status lijeka na tržištu | nije stavljeno u promet |
Sažetak opisa svojstava lijeka | preuzmi |
Uputa o lijeku | preuzmi |
Javno izvješće o ocjeni dokumentacije o lijeku | preuzmi |