Lijekovi

Imensa Duo 200 mg/500 mg filmom obložene tablete

Naziv lijeka Imensa Duo 200 mg/500 mg filmom obložene tablete
Raniji naziv Brufen Effect Duo 200 mg/500 mg filmom obložene tablete
Broj odobrenja HR-H-355286054
Djelatna tvar ibuprofenum, paracetamolum
Farmaceutski oblik filmom obložena tableta
Jačina 200 mg + 500 mg
Pakiranje [Broj odobrenja za pakiranje] 10 tableta u blisteru, u kutiji  [HR-H-355286054-01]
12 tableta u blisteru, u kutiji  [HR-H-355286054-02]
16 tableta u blisteru, u kutiji  [HR-H-355286054-03]
20 tableta u blisteru, u kutiji  [HR-H-355286054-04]
Proizvođač Rontis Hellas Medical and Pharmaceutical Products S.A., Larisa, Grčka
Nositelj odobrenja Mylan Ireland Limited, Unit 35/36 Grange Parade, Baldoyle Industrial Estate, Dublin 13, Irska
Datum rješenja 14.01.2020.
Rok rješenja 14.01.2025.
Klasa UP/I-530-09/18-01/208
Urbroj 381-12-01/30-20-04
Sastav jedna filmom obložena tableta sadrži 200 mg ibuprofena i 500 mg paracetamola
Način izdavanja bez recepta
Mjesto izdavanja u ljekarni
Način oglašavanja prema stanovništvu dopušteno
ATK M01AE51
Lijek je stavljen u promet u RH Da
Sažetak opisa svojstava lijeka preuzmi
Uputa o lijeku preuzmi
Javno izvješće o ocjeni dokumentacije o lijeku preuzmi
Povratak