Coldrex Mentol Aktiv prašak za oralnu otopinu
Naziv lijeka | Coldrex Mentol Aktiv prašak za oralnu otopinu |
---|---|
Broj odobrenja | HR-H-257054236 |
Djelatna tvar | paracetamol fenilefrinklorid askorbatna kiselina |
Sastav | jedna vrećica sa praškom za oralnu otopinu sadrži 600 mg paracetamola, 10 mg fenilefrinklorida i 40 mg askorbatne kiseline |
Farmaceutski oblik | prašak za oralnu otopinu |
Proizvođač | SmithKline Beecham S.A., Alcala de Henares, Madrid, Španjolska |
Nositelj odobrenja | Adriatic BST d.o.o., Verovškova ulica 55, Ljubljana, Slovenija |
Datum rješenja | 31.01.2020. |
Rok rješenja | neograničen |
Klasa | UP/I-530-09/17-02/563 |
Urbroj | 381-12-01/38-20-05 |
Način izdavanja | bez recepta |
Mjesto izdavanja | u ljekarni |
Način oglašavanja prema stanovništvu | dopušteno |
ATK | N02BE51 |
Sažetak opisa svojstava lijeka | preuzmi |
Uputa o lijeku | preuzmi |