Maxflu šumeće tablete s okusom limuna
Naziv lijeka | Maxflu šumeće tablete s okusom limuna |
---|---|
Raniji naziv | Maxflu okus limuna |
Broj odobrenja | HR-H-367647245 |
Djelatna tvar | paracetamol askorbatna kiselina pseudoefedrinklorid |
Sastav | jedna šumeća tableta sadrži 500 mg paracetamola, 60 mg askorbatne kiseline i 30 mg pseudoefedrinklorida |
Farmaceutski oblik | šumeća tableta |
Pakiranje [Broj odobrenja za pakiranje] | 10 tableta u tubi, u kutiji [HR-H-367647245-01] 20 tableta u tubi, u kutiji [HR-H-367647245-02] |
Proizvođač | Pliva Hrvatska d.o.o., Zagreb, Hrvatska
Merckle GmbH, Blaubeuren, Baden-Wuerttemberg, Njemačka |
Nositelj odobrenja | Pliva Hrvatska d.o.o., Prilaz baruna Filipovića 25, Zagreb, Hrvatska |
Datum rješenja | 28.03.2018. |
Rok rješenja | neograničen |
Klasa | UP/I-530-09/17-02/144 |
Urbroj | 381-12-01/38-18-09 |
Način izdavanja | bez recepta |
Mjesto izdavanja | u ljekarni |
Način oglašavanja prema stanovništvu | dopušteno |
ATK | N02BE51 |
Lijek je stavljen u promet u RH | Da |
Sažetak opisa svojstava lijeka | preuzmi |
Uputa o lijeku | preuzmi |