Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg šumeće tablete
| Naziv lijeka | Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg šumeće tablete |
|---|---|
| Broj odobrenja | HR-H-219450365 |
| Djelatna tvar | acetilsalicilatna kiselina askorbatna kiselina |
| Sastav | jedna šumeća tableta sadrži 800 mg acetilsalicilatne kiseline i 480 mg askorbatne kiseline |
| Farmaceutski oblik | šumeća tableta |
| Proizvođač | Bayer Bitterfeld GmbH, Bitterfeld-Wolfen, Njemačka |
| Nositelj odobrenja | Bayer d.o.o., Radnička cesta 80, Zagreb, Hrvatska |
| Datum rješenja | 08.12.2023. |
| Rok rješenja | neograničen |
| Klasa | UP/I-530-09/19-02/70 |
| Urbroj | 381-12-01/70-23-12 |
| Način izdavanja | bez recepta |
| Mjesto izdavanja | u ljekarni |
| Način oglašavanja prema stanovništvu | dopušteno |
| ATK | N02BA51 |
| Status lijeka na tržištu | stavljeno u promet |
| Status nestašice | nema nestašice |
| Sažetak opisa svojstava lijeka | preuzmi |
| Uputa o lijeku | preuzmi |
| Javno izvješće o ocjeni dokumentacije o lijeku | preuzmi |